%post_title% | %blog_title%

Test osobnosti - vyberte si správné povolání

Test osobnosti – vyberte si správné povolání

V zahraničí známý test, zpracovaný na základě Hollandovy teorie profesního vývoje, jindy také zvaný metoda RIASEC, nebo dotazník MBTI. Zkoumá osobnostní vlastnosti a na jejich základě se vám pokusí doporučit nejvhodnější povolání. V poslední části testu si na seznamu povolání označíte, nakolik byste které z nich chtěli dělat a test vyhodnotí, nakolik se které z nich pro vás vzhledem k povahovým vlastnostem hodí. Tyto vlastnosti hodnotí test relativně přesně, avšak u seznamu vhodných povolání je třeba přihlížet k tomu, že jde o českou mutaci mezinárodního testu – některá zaměstnání fungují v zahraničí na trochu jiném základě /např. nejsou součástí státního sektoru a vyžadují podnikání, takže jsou pro ně ideální poněkud jiné vlastnosti než u nás/. Upozornění: tento test se hradí formou SMS nebo pomocí účtu PayPal, viz info.

Test funguje zároveň jako afiliate – provizní systém, takže pokud jej dokončíte, můžete si začít okamžitě přivydělávat jeho dalším doporučováním. Vhodné zejména pro ty, kdo mají vlastní webovou stránku nebo blog a na nich volný prostor na reklamu.

Test osobnosti – vyberte si správné povolání

Zvolit si povolání, které nás baví a zároveň k němu máme ty správné předpoklady, je jedním ze základních pilířů životního úspěchu.

Věk testování: dospělí a dospívající

Hodnocení testovaných: viz poznámka v úvodu článku

Naše hodnocení: Kvalitní, profesionály vytvořený test, dále viz úvod.

Upozornění: není žádné

Délka testu: 27 „kroků“ po dvou položkách plus seznam na konci

Cena: platí 99 Kč v ČR pomocí SMS nebo 4 dolary PayPal – i ze Slovenska či odjinud, přesněji viz informace na konci testu.

 

Autorem původního testu je: John Holland

Profesní a zájmová orientace, Všechny

7 Comments → “Test osobnosti – vyberte si správné povolání”

 1. Stevie 11 years ago  

  Heck yeah this is excatly what I needed.

 2. Karolína 11 years ago  

  a co bylo to aspon nápomocný?

 3. Jana 10 years ago  

  Po vyplnění testu musíte pro jeho vyhodnocení odeslat sms a zadat kod,který přijde do 5 vteřin (cena 99 Kč), to jsem udělala a místo kodu, který mi měl přijít, přišla informace,že můj účet byl aktivován a pokyn poslat další sms, kde bude kod… Přihlášení podle čísla, ze kterého byla sms poslána nefunguje a na e-mail s dotazem, jak se dostanuk výsledkům, odpověď nepřišla.

  Nemáte někdo zkušenosti, jak to řešit?

 4. blecek 10 years ago  

  Mám stejnou zkušenost, po vyplnění jsem zaslala sms, peníze mi byly odečteny a odpověď prostě žádná. Je to podvod.

 5. admin 10 years ago  

  To mě velmi mrzí, provozovatelem testu je však třetí strana, takže mám omezenou možnost to řešit. Sama momentálně komunikuji s majitelem testu proto, že jsem se nemohla opakovaně dostat do adminu /svého účtu na stránce Testu osobnosti/. Snažili se to řešit, nicméně problém se opakoval. Ozvu se jim tedy znovu a zmíním i Váš problém, doufám, že situace bude vyřešena co nejdříve, zatím prosím o trpělivost.

 6. cityzine 9 years ago  

  Awesome things here. I’m very glad to peer your post. Thanks a lot and I am taking a look ahead to contact you. Will you please drop me a e-mail?

 7. Jan 9 years ago  

  Děláte si srandu ? http://www.psychotestyzdarma.cz/ a cena je 99kč ? není to klamavá reklama ??!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.