%post_title% | %blog_title%

PESO Test - Osobnost ve vztahu s druhými lidmi

PESO Test – Osobnost ve vztahu s druhými lidmi

Druhý velký osobnostní test z dílny PSYX, tentokrát o schopnostech navazovat a udržovat vztahy s jinými lidmi v závislosti na Vašich osobnostních vlastnostech. Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info.

PESO – Osobnost mezi lidmi

Vztahy s okolím jsou vedle postoje k sobě samému patrně tou nejdůležitější složkou naší psychické reality. Tento psychotest zjišťuje hlavně ty vlastnosti osobnosti, které se výrazně projevují právě v mezilidských vztazích – důvěřivost, agresivitu, obětavost, laskavost, negativismus, hostilitu, empatii aj.

BONUS – oblíbený testík „Jste dobrý psycholog-amatér?

Věk testování: dospělí

Hodnocení testovaných: zatím není

Naše hodnocení: Kvalitní, profesionály vytvořený test.

Upozornění: Informace, které tento test o vás může odhalit, mohou být pro vás stresující, nepříjemné a závažné. Tento test vyplňujete na vlastní nebezpečí, v případě jakékoliv obavy ze své reakce na výsledek testu doporučujeme buď výsledky konzultovat s psychologem či psychiatrem, případně tento test nedělat online a kontaktovat odborníka, který jako jediný může stanovit přesnou a závaznou diagnózu v této oblasti.

Délka testu: 125 položek

Cena: platí 89 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz informace na začátku a konci testu.

 

 

Vlastník autorských práv testu/Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX


O psychotestech Psyx:
Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu. .-)

 

, , Mezilidské vztahy, Osobnost a vlastnosti, Všechny

One Comment → “PESO Test – Osobnost ve vztahu s druhými lidmi”

  1. Jorja 11 years ago  

    You get a lot of respect from me for writing these helpful atrciles.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.