%post_title% | %blog_title%

OSPAT - Test pro typy a poruchy osobnosti

OSPAT – Test pro typy a poruchy osobnosti

Osobnost, čili individuální soubor vlastností člověka je velmi oblíbeným objektem zkoumání. Komplexní soustava biologických, psychických a sociálních aspektů každého z nás, to, co nás dělá právě takovými, jací jsme.
Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info.

OSPAT – Test pro typy a poruchy osobnosti

Psychotest OSPAT rozlišuje 11 poruch osobnosti: paranoidní, schizoidní, narcistickou, hraniční, závislou, disociální, emočně nestabilní – impulzivní, histriónskou, anankastickou, anxiózní a pasivně-agresivní. Je-li určité zaměření vyjádřeno slaběji, jde o tzv. akcentovanou osobnost /tedy osobnostní svéráz, zvýrazněné osobnostní rysy/ – až při výrazně převažujícím zaměření určitým směrem lze uvažovat o poruše osobnosti.

Hodnocení testovaných: Patří k dlouhodobě nejvyhledávanějším.

Naše hodnocení: Velmi kvalitní, profesionály vytvořený test, je však třeba dbát upozornění níže.

Věk testování: dospělí

Upozornění: Informace, které tento test o vás může odhalit, mohou být pro vás stresující, nepříjemné a závažné. Tento test vyplňujete na vlastní nebezpečí, v případě jakékoliv obavy ze své reakce na výsledek testu doporučujeme buď výsledky konzultovat s psychologem či psychiatrem, případně tento test nedělat online a kontaktovat odborníka, který jako jediný může stanovit přesnou a závaznou diagnózu v této oblasti.

Délka testu: 120 položek

Cena: 89 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz info po spuštění testu.

Vlastník autorských práv testu / Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX

O psychotestech Psyx:
Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu. .-)

, , Osobnost a vlastnosti, Všechny

One Comment → “OSPAT – Test pro typy a poruchy osobnosti”

  1. Tomas Jirout 14 years ago  

    hello

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.