%post_title% | %blog_title%

MACH - test výkonového potenciálu a motivace

MACH – test výkonového potenciálu a motivace

Testy pracovního výkonu a motivace jsou důležité zejména pro ty, kterým záleží na úspěchu ve studiu nebo práci. Test MACH měří výkonový potenciál – tedy možnosti, kam až se při vysokém nasazení a optimálních možnostech můžete dostat.
Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info v článku

MACH – Test výkonového potenciálu a motivace

Z tohoto testu zjistíte celkovou úroveň své výkonové motivace a intenzitu tzv. strachu z neúspěchu, což je motivační tendence, kdy člověk vynakládá úsilí ne pro úspěch sám, ale zejména proto, aby se vyhnul selhání. Další škály měří ještě sebedůvěru, pracovitost, internalitu, ochotu učit se, ambicióznost a disciplinovanost. Součástí vyhodnocení je srozumitelný výklad zjišťovaných charakteristik. Výsledky testu nejsou formulovány jen jako prosté konstatování; tam, kde je to případné, obsahuje i další komentáře a doporučení.

Věk testování: dospělí

Hodnocení testovaných:Zajímavý test

Naše hodnocení: Kvalitní, profesionály vytvořený test.

Upozornění: není

Délka: 125 položek

Cena: platí se 79 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz info na začátku a konci testu.


Vlastník autorských práv testu/Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX

O psychotestech Psyx:

Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu.

, , Motivace a výkon, Všechny

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.