%post_title% | %blog_title%

ESP Psychic Test - Test mimosmyslového vnímání

ESP Psychic Test

Jen pro iPad a iPhone, v angličtině – zde český návod:

ESP Psychic Test, Test mimosmyslového vnímání a telepatie, nebo také Zennerovy karty. Velmi známý, svého druhu jedinečný test má měřit úroveň mimosmyslového vnímání, tedy něco jako telepatii nebo čtení myšlenek. Jeho původní kartičková podoba je velmi stará, nově vyšel pro tablety s dotykovým displejem.
O co jde:
Mimosmyslové vnímání: Test obsahuje karty se základními tvary – kruh, čtverec, vlnovky, hvězda, kříž, tyto karty se objevují na obrazovce lícem dolů v náhodném pořadí a vy máte uhodnout, která z nich to je. Pokud jste schopni vnímat mimosmyslově, mělo by být vaše skóre na konci vyšší než 10.
Telepatie: jedna osoba drží tablet displejem k sobě a nechá si zobrazit kartu, dívá se na ni a intenzivně na ni myslí. Druhá, testovaná osoba, se z myšlenek první osoby snaží uhodnout, co je na kartě. Vyhodnocení obdobně. 

Test mimosmyslového vnímání

Věk testování: kdokoli

Hodnocení testovaných: zatím není

Naše hodnocení: Je jedno, zda tomu věříme nebo ne, touto jednoduchou pomůckou můžeme rychle orientačně změřit, zda člověk, který tvrdí, že dokáže číst myšlenky nebo ovlivňovat fyzické jevy svou myslí /telepatie, telekineze/, je v tom lepší než většina ostatních nebo není.

Upozornění: test je v angličtině

Délka testu: 25 položek

Cena: zdarma

Test najdete ve vašem App Store pod názvem ESP Psychic test

 

http://itunes.apple.com/cz/app/esp-psychic-test/id471717309?mt=8

 

Vlastník autorských práv testu:

Pogsonstudios

 

Testy pro iPad, iPhone: Tyto testy naleznete ve vašem AppStore.

, Telepatie a mimosmyslové jevy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.