%post_title% | %blog_title%

EQ Test - Test emoční inteligence

EQ Test – Test emoční inteligence

Emoční kvocient nebo také emoční inteligence – číslo, které hodnotí schopnost člověka zacházet s emocemi a porozumět psychice ostatních.
Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info.

EQ TEST – Test emoční inteligence

Otestujte své EQ – svou emocionální a mezilidskou kapacitu. Test je sestaven z rozmanitých úkolů a otázek zaměřených na schopnost orientovat se v různých životních situacích, na zvládání komunikace včetně porozumění neverbálním signálům a další.

Věk testování: dospělí

Hodnocení testovaných: Patří k nejvyhledávanějším.

Naše hodnocení: Kvalitní profesionály vytvořený test, je však náročnější na pozornost a pečlivé pročtení otázek..

Upozornění: Čekají vás rozmanité otázky a úkoly. Vždy věnujte pozornost zadání, protože někde volíte jedinou odpověď a někde více. Ke správnému zhodnocení úkolů (týká se hlavně neverbálních signálů) nepotřebujete mít žádné teoretické znalosti. Stačí správně vyhodnotit, jak na vás daná situace působí, a tento odhad odráží vaši emoční inteligenci spíš, než správná odpověď založená na studiu literatury. Pokud se stane, že žádná z nabízených možností nebude přesně vyjadřovat váš názor, zvolte tu variantu, která je vám nejbližší.

Odpovídejte pravdivě – ne za každou cenu „správně“, jedině tak může mít vyhodnocení smysl.

Délka testu: cca 30 minut

Cena: platí 89 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz info na začátku a konci testu.

Vlastník autorských práv testu/Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX


O psychotestech Psyx:
Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu.

 

, , Emoční inteligence, Všechny

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.