%post_title% | %blog_title%

COGIT - Test mentální výkonnosti

COGIT – Test mentální výkonnosti

Další z testů společnosti PSYX, tento měří především mentální pružnost a výkonnost. Výsledek v testu si můžete online porovnat s velkým množstvím výsledků dalších testovaných osob. Test má dvě veřejné verze, které si můžete vyzkoušet sami a jednu neveřejnou, dostupnou pouze personalistům a používanou personálními agenturami.Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info v článku.

COGIT – Test mentální výkonnosti

„COGIT je test nejdůležitějších psychických funkcí – otestuje pružnost a výkonnost vašeho myšlení, jak zvládáte fungovat v časové tísni, zda se necháte „rozhodit“ rušivými vlivy, vyzkouší vaši pozornost, obsahuje i položky z testů inteligence atd. Výsledkem je souhrnný Mentální index MI a několik dalších dílčích hodnot.
MI je více než IQ, protože ukazuje vaše IQ v praxi.“

Věk testování: dospělí

Hodnocení testovaných: zatím není

Naše hodnocení: Kvalitní, profesionály vytvořený test.

Upozornění: Výkonové testy mohou být závislé na vaší aktuální psychické kondici – výsledek může negativně ovlivnit například únava nebo stres.

Délka testu: 184 položek

Cena: platí 89 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz informace na začátku a konci testu.


Vlastník autorských práv testu/Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX

O psychotestech Psyx:
Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu.

, , IQ, Všechny

One Comment → “COGIT – Test mentální výkonnosti”

  1. Brandie 11 years ago  

    Apparenlty this is what the esteemed Willis was talkin’ ’bout.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.