%post_title% | %blog_title%

BITEPT - Velký test psychických poruch

BITEPT – Velký test psychických poruch

BITEPT je druhým velkým testem psychických poruch na tomto webu i na stránkách společnosti PSYX.
Upozornění: tento test se hradí formou SMS, viz info.

Zjišťuje možnost výskytu nejčastějších psychických onemocnění – manie, deprese, suicidální tendence, bipolární porucha, závislost na alkoholu, nemoci schizofrenního okruhu, zvýšená úzkost, agorafobie, sociální fobie, panická porucha, generalizovaná úzkostná porucha, obsedantně-kompulzivní porucha, posttraumatická stresová porucha, hypochondrická porucha, somatizační porucha a neurastenie plus jedna doplňková škála.

BITEPT – Velký test psychických poruch

Věk testování: dospělí

Hodnocení testovaných: Patří k dlouhodobě nejvyhledávanějším.

Naše hodnocení: Velmi kvalitní profesionály vytvořený test, je však třeba dbát upozornění níže.

Upozornění: Informace, které tento test o vás může odhalit, mohou být pro vás stresující, nepříjemné a závažné. Tento test vyplňujete na vlastní nebezpečí, v případě jakékoliv obavy ze své reakce na výsledek testu doporučujeme buď výsledky konzultovat s psychologem či psychiatrem, případně tento test nedělat online a kontaktovat odborníka, který jako jediný může stanovit přesnou a závaznou diagnózu v této oblasti.

Délka testu: 110 položek

Cena: platí 89 Kč v ČR nebo 3,16 EUR na Slovensku, platba pomocí SMS nebo převodem na účet – viz info na www.psyx.cz.


Vlastník autorských práv testu/Za pravost testu ručí psycholog:

© PhDr. Michaela Peterková, PSYX

O psychotestech Psyx:
Tyto testy jsou placené, protože to jsou psychologické testy v pravém slova smyslu – sestavili je psychologové, jsou ověřené a doladěné výzkumy podle oficiálních kritérií. Fungují tak, že je po internetu vyplníte a na závěr vás program vyzve, abyste zaplatili nahoře uvedenou částku pomocí SMS. Až po zaplacení se test vyhodnotí a ukáže vám výsledky. Nemusíte se tedy bát, že když kliknete, abyste se na test podívali, bude bude po vás hned někdo chtít platbu.

, , Psychické poruchy, Všechny

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.